Witamy na naszej stronie
Wszystkich zainteresowanych wspinaniem zapraszamy do Klubu Wysokogórskiego w Częstochowie.
Odwiedź nas na: http://www.facebook.com/kwczestochowa
Aktualnosci
 Radość przez łzy (dodano 2017-10-29)
Dla wielu osób związanych z klubem możliwość trenowania na klubowej bouderowni jest jedną z zalet współtworzenia klubowego jak i lokalnego środowiska wspinaczkowego. Jak wiadomo od początku Listopada zostaniemy pozbawieni lokalu, a w związku z tym naszej boulderowni (nowy lokal ul. Gaczkowskiego 15A). Pomimo tego smutnego faktu nic nie stało na przeszkodzie Biance Janeckiej w zdobyciu I miejsca w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski JiJM oraz zajęciu II miejsca w ostatniej edycji PP JiJM, które odbyły się w ten weekend w Toruniu. Dodatkowo w zawodach dla Dzieci rozegranych w Wieliczce, Tomek Dudek uzyskał III, a Filip Grabacki XI miejsce. Gratulacje dla zawodniczek i zawodników.
Jako wisienkę na torcie należy potraktować klubowe spotkanie towarzyskie, które dobyło się w minioną sobotę na którym została podjęta próba ustalenia strategii rozwoju KW Częstochowa na kolejne lata. Wszystkim przybyłym wielkie dzięki.

dodał: admin
Nowa galeria
"Złota Góra 2018"
"Złota Góra 2018"
Zajrzyj do najnowszej galerii na stronie !
Polecamy
Polski Związek Alpinizmu Fundacja Kukuczki ProImage - strony internetowe Częstochowa Fotografia ślubna Częstochowa - Łukasz Grygiel