Wszystkich zainteresowanych wspinaniem zapraszamy do Klubu Wysokogórskiego w Częstochowie.
Aktualnosci
 Wyniki sportowe (dodano 2017-04-16)
Wyniki sportowe

Na szczególne gratulacje zasługuje zdobycie Wicemistrzostwa Polski przez Biankę Janecką (Witcholds) podzczas Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Boulderingui, podobnie II miejsce Bianka uzyskała podczas Pucharu Polski JiJM w prowadzeniu. Kolejny sukces to uzyskanie 4 miejsca przez Tomka Dudka w czasie Pucharu Dzieci i Młodzików w Boulderingu. Łukasz Kudła (Witcholds) wywalczył 7 miejsce pośród seniorów podczas Pucharu Polski Seniorów i Młodzieżowców w Boulderingu, dodatkowo podczas tej edycji Pucharu, Karol Porwoł zajął 22  miejsce, Jarosław Kluf 27, a wśród Pań Agnieszka Michalak 26 miejsce, pośród Młodzieżowców Mateusz Bodziński zajął 4 miejsce.   Podczas  Pucharu Śląska w Boulderingu Bianka Janecka uzyskała I miejsce w swojej kategorii wiekowej, również Tomasz Dudek  uzyskał I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Podczas towarzyskich zawodów na wrocławskiej bouderowni "Groto" Tomasz Dudek uzyskał I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Kolejne edycje zawodów towarzyskich i rangi Pucharu i Mistrzostw Polski przed nami, niech moc będzie z Wami!!!